| oaldysefu1 a întrebat:

Am un telefon Prestigio multiphone 4300 duo.este un smartphone foarte bun ca si Samsung galaxy s1.merge totul foarte foarte bine pe el.dar am o singura problema.cateodata arata ca am semnal si nu pot suna..si nici altii nu ma pot suna pe mine.cateodata merge bine.cate odata nu am semnal de loc. oare este din setari? sau e stricat telefonul sa ma duc cu el sa imi dea altul..Va rog ajutati-maaa

1 răspuns:
| BMTHMada a răspuns:

Pai.du-te la setari si mergi la Retelele tel. mobil... apasa pe date activate. daca nu trebuie sa il schimbiwinking