| Rynno a întrebat:

Am un telefon Samsung Ch335.Pe el am un card de 2Gb.Am pus 80 de melodii pe card dar telefonul citeste doar 62 de melodi.De ce? ce problema are telefonul adica s-ar putea sa nu citeasca anumite formate sau codecuri...dau funda pentru cel mai bun raspuns.....Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Buna.Am mai avut probleme de acest gen cu un telefon, ii bagam 2 melodii in mp3 si imi citea decat una.Ambele melodii erau pe el doar ca nu imi afisa una dintre ele.Solutia ar fi sa incerci sa redenumesti melodia de pe calculator si sa o bagi iar in telefon. La mine mergea.Succes!