| Andwta a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy A20e folosit cam 7 luni si dintr-o data bateria nu ma mai tinea si nici incarcatorul nu mai mergea. Cat ar costa reparatea lui?
E aiurea, fata se Samsung j3 2016 care are 4 ani de utilizare. Sper sa ma ajute cineva cu un sfat.

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e luat din magazin poti suna la ei sa vezi daca nu il repara gratis.

| Andwta explică (pentru Wr3nch):

Telefonul e din alta tara

| Wr3nch a răspuns (pentru Andwta):

Depinde de ce preturi au la service-urile din zona ta. Cam peste 100 de lei, ca trebuie si baterie noua, si manopera ca sa faca schimbul.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Să încerci de mai multe ori să-l bagi la încărcat și să-l scoți, cu pauze de câteva minute, sau mai mult între încercări, și eventual să-i dai restart la telefon, și după să încerci din nou să-l încarci, că poate îți va merge la un moment dat, așa am pățit și eu cu un Samsung s4 și
după ce l-am băgat de câteva ori la încărcat mi-a mers să-l încarc

| Andwta explică (pentru Katona_Claudiu_1999):

A mers asa la inceput, dar acum nu se mai deschide

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns (pentru Andwta):

Scuză-mă că te întreb ești din Timisoara?