| Andreeaa56830 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini 2 si 100 MB trafic de internet in reteaua Cosmote si nu il pot folosi. Inainte am avut cartela de Orange si mergea... nu inteleg acum de ce nu mai merge. nu pot sa intru nici pe facebook, nici pe yahoo sau pe alta retea de socializare. va rog sa ma ajutati. DAU FUNDA! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ruscior_Vasile_1994 a răspuns:

Trebuie să modifici setările pentru internet. În setări găseşti Setări de reţea. Acolo ai şi punctele de acces. Modifică APN-ul din "net" în "broadband" (fără ghilimele) şi o să meargă.

1 răspuns: