| Andreea_Andreea_1999 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy S si am pus cod (model) si l-am uitat si s-a blocat telefonul spune ca trebuie sa pun un cont google l-am pus si nu merge, ce fac?

2 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Si la sora mea i s-a blocat, nu mai ai ce face, trebuie sa il duci la un sevice gsm si sa til resofteze,

| Miuletz a răspuns:

Salut, nu stiu daca e acelasi lucru dar si mie mi s-a intamplat acum un an cu un s2 plus si mai jos scria sa pun codul ca sa-l deblochez, daca nu incearca sa suni de unde l-ai cumparat sa faca ceva, te duci la un specialist etc.)