| AndreutzaMusik12 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S4 și as vrea sa stiu cum se face îmbinarea de apeluri...
Am încercat sa folosesc funcția de "imbinare" dar îmi spune ca e imposibil de accesat aceasta funcție.
Cum pot sa o folosesc?

Răspuns Câştigător
| Beccaaa a răspuns:

Este foarte simplu : Atunci cand vorbesti cu cineva iti apare functia' Adaugare apel'.
Cel putin asa e la S3 deci nu cred ca e mai complicat la S4.

2 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Apesi pe adauga apel, in timp ce vorbesti la telefon cu cineva.

| AndreutzaMusik12 explică (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Ideea este ca am încercat sa apăs pe "adaugă apel" dar îmi spune ca este imposibil de utilizat acea funcție.
De ce?