| Iştoc_Edit_Ecaterina_1992 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy y duo gt-s6102 si am introdus modelul de deblocare al ecranului gresit de mai multe ori, iar acum imi cere e-mailul si parola cu care m-am inregistrat pe google. Din pacate le-am uitat. Am citit pe diferite bloguri ca se poate reseta telefonul, dar nu reusesc. Ma poate ajuta cineva? Multumesc.

5 răspunsuri:
| mami114 a răspuns:

Pai poti sa iti refaci unul! Eu am patit la fel, de aceea intri de pe calculator ca si cum te-ai loga dar dai ca ai uitat parola! Si o sa iti ceara numarul de telefon pe care l-ai inregistrat si iti trimite un cod pe care il scrii acolo! Si poti schimba parola! Necesita neaparat sa stii adresa inregistrata de mail!
Funda!

| Iştoc_Edit_Ecaterina_1992 explică (pentru mami114):

Si daca nu stiu nici e-mailul? Nu se poate face nimic?

| mami114 a răspuns (pentru Iştoc_Edit_Ecaterina_1992):

Nu nimic

| Alexandra_Ioana_1983 a răspuns:

Sal mi s-a blocat telefonu..ca amgresit de mai multe ori sa deblochez telefonu..si maill nu am..cum pot sa fac?/

| Ionut_Mario_1995 a răspuns:

Apasa + ok si - si dai la wipa data reset apoi yes apoi dai la reboot system now