| Daniel90 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Yong si am pus o parola si am uitat-o.Am incercat de multe ori si nu ma mai lasa sa bag parola decat, contul de google dar nu am internetul activat.Ce trebuie sa fac? Ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Du-te la un service, poate gasesc ei o modalitate sa-l resofteze.

| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Am si eu acelasi telefon (bravo miewinking ) si nu iti trebuie net pentru a-ti scrie contul de google. Trebuie doar sa il fi salvat cand umblai pe tel'ul tau.
Trebuie doar sa-l fi salvat pentru Google Play, ca atunci ti-l scrii si gata. Fara netwinking
Sper ca te-am ajutat!