| Julia1188 a întrebat:

Am un telefon Samsung J3 2016 care de azi dimineata nu ma mai lasa sa intru pe google play. Imi spune ca s-a oprit. Am facut toti pasii gasiti pe internet si anume, am golit memoria cache, am oprit aplicatia fortat, am repornit telefonul si degeaba. nu functioneaza. Nu am nici un virus. Nu inteleg ce ar putea fi. Ma puteti ajuta? A mai patit cineva la fel?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Fa backup in Samsung Cloud dupa care da-i reset

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fii o eroare minora. Așteaptă puțin și dacă nu se remediază dă-i un reset din fabrica telefonului