| intotheunknown45 a întrebat:

Bună! Am un telefon Samsung J3 2017, cu versiunea bluetooth 4.2. Aș dori să îmi comand Airpods și găsesc doar cu versiunea bluetooth 5. Telefonul meu este compatibil cu Airpods, versiunea 5?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu merita AirPods daca nu ai iPhone pentru ca pierzi access la o gramada de functii. Mai bine Galaxy buds

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este. Am patit la fel cu o bratara fitness. Pe moment nu realizasem asta, am plecat acasa, nu se conecta si apoi a trebuit sa o returnez.