| Alexia7710 a întrebat:

Am un telefon Samsung J7 2017 și este blocat. Nu știu de ce...
L-am pus pe modul "Economisire baterie" și a funcționat cam 5 minute cu 0% bateria (asta s-a mai întâmplat o data, dar a funcționat aproximativ 30 de minute cu 0%). S-a închis și când am ajuns acasă l-am băgat la încărcat. A apărut acea baterie pe fundal cu fulgerul, dar nu se întâmpla nimic. L-am lăsat toată noaptea la încărcat, nu s-a încărcat (dimineața arata tot bateria cu fulger) l-am scos de la încărcat a rămas la fel. E așa de ieri noapte. E blocat cu acea baterie pe fundal, nu face nimic: Nu vrea sa se aprindă, sa se stingă, NIMIC!
Ce s-a întâmplat?

2 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

S-a stricat, asta s-a intamplat. Mergi cu el sa iti puna alta baterie, de preferabil originala ca ii cea mai calitativa si o sa mearga iar. Pwp!

| J33k00 a răspuns:

Poate ti-a murit bateria de tot. Daca ai vreun prieten cu acelasi tip de tel zii sati imprumute bateria. Mult noroc happy