| emma_7312 a întrebat:

am un telefon Samsung S4 si astazi i-am dat resetare generala, si nu mai am nici un contact. si as vrea sa le recuperez. Ma puteti ajuta? Am vazut pe net cateva programe dar nu prea am inteles cum sa fac. Cine stie sa imi explice si mie si sa-mi spuna ce program sa folosesc va roog?big grin

1 răspuns:
| Sav_Johny_1992 a răspuns:

Daca nu ti-ai facut un backup la datele din telefon, e mai greu. Daca ai contactele salvate pe contul de Google (ceea ce am facut si eu, pintre multe alte persoane), e foarte bine.