| dedead a întrebat:

Buna,am un telefon Samsung star 2 si nu stiu cum sa activez internetul primit la cartela(am cartela Vodafone si am primit 50 MB).Ma poate ajuta cineva? Dau funda! PS:scuze categoria.

4 răspunsuri:
| Lou222 a răspuns:

Eu nu l.am activat. Am intrat direct pe net si nu am primit cost suplimentar.

| alex71yonutz a răspuns:

Buna,suni la *222 si o sa te ghideze robotul pentru setarii.Bafta

| Serban_Alexandra_1997 a răspuns:

Dai la Vodafone live si cred ca la marcaje

| Valy_Hell_Skull_1994 a răspuns:

Settings-> wi-fi si rețele mobile scrollezi pana jos si dai rețele mobile -> activezi"utilizare pachete de date"