| Bianca_Bia_1993 a întrebat:

Am un telefon Samsung star3(gt-s5229).Pe cutie imi spune ca am Samsung Apps dar eu nu-l gasesc.

Răspuns Câştigător
| Peter28 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema sad. Am tot un Samsung Star 3 si nu gasesc nici eu Samsung Apps. Am incercat sa il caut peste tot. Dar telefoanele care au Samsung Apps trebuie sa aiba si Android, iar acesta nu are. Cred ca din cauza asta. sad

| alin567 a răspuns (pentru Peter28):

Ba nu neparat are un coleg Samsung star 2 si are Samsung apps!

4 răspunsuri:
| MnX a răspuns:

Asta caut si eu.

| Bianca_Bia_1993 explică:

P.S dau funda

| Bianca_Bia_1993 explică:

Nu trebuie sa aiba android deoarece Samsung star2 nu are android dar are Samsung apps.O sa ma duc intr-o zi la Vodafone.