| heroes a întrebat:

Am un telefon si am cumparat mai multe baterii si vreau ca atunci cand una s-a descarcat sa o folosesc pe urmatoarea. Poate strica telefonul? Adica incarc o baterie cu ajutorul telefonului si dupa o pun pe urmatoarea se strica telefonul? am nevoie urgent de raspuns dau funda...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca bateria este acelasi tip, este bine.Dar de cate ori schimbi bateria, opreste telefonul inainte.Numai bine.

| LIN2010 a răspuns:

Nu se strica nimic, dar exista si incarcatoare doar pentru baterii de telefon.Te salut cu ''fundita''

| heroes explică (pentru LIN2010):

Unde pot gasi acumulatoare?