| Tarniceru_Alina_Mihaela_1992 a întrebat:

Buna am un telefon Sony Ericsson ck13i imi arata ca am semnal dar nu pot suna nici sa fiu sunata.
are si momente cand isi revine si pot sa apelez si sa fiu apelata.
cel mai bun raspuns primeste funda. mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E o problema de la telefon probabil. Incearca folosind Sony update service(e un program) sa ii faci o resetare+reactualizare software. Daca problema persista, atunci la garantie cu el. Inca ceva, era bine sa pui o alta cartela in el, sa verifici daca e sigur telefonul si nu cartela.