| ilknur a întrebat:

am un telefon vodafon785. Si mi.am descarcat cateva jocuri pe el. aveam si inainte si mergeau bine in sensul ca se deschideau si functionau dar acum unele dintre ele se deschid. merg cateva secunde si apoi se opresc. am mai avut problema asta odata si am rezolvato punand jocurile pe card dar acum am facut asta si nu mai merge. nu sunt experta in telefoane si poate nu am dat prea multe detalii. sper ca puteti sa ma ajutati. Multumesc.
PS. Scuzati greselile.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dezinstaleaza jocurile, iar apoi descarca-le din nou si instaleaza-le. Altceva nu prea ai ce face.

| ilknur explică:

Am incercat si asta... Dar nu prea merge... Chiar crezi ca altceva nu se poate face?