| AndreeaTi a întrebat:

Bună happy Am un telefon Vodafone 858 si am si cablu USB,insa nu stiu cum sa-l folosesc. Il bag in calculator, insa nu se intamplă nimic. As vrea sa imi descarc si melodii si am inteles ca tot prin USB. Imi puteti explica ce trebuie sa fac ca sa pot folosi cablul pentru a descarca de pe telefon imagini in calculator si descarcat melodii din calculator in telefon? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| rfki a răspuns:

Buna cand bagi cablul USB in calculator ar trebuie sa-ti apara in My Computer un folder apesi pe el si-ti apara fisierele din telefon.