| Be3bitza a întrebat:

Buna,

am un telefon Vodafone 858 smart(Huawei u8160) si am o mica problema.

o colega mi.a format modelul de deblocare de mai multe ori sa il deblocheze dar a aparut sa completez adresa de pe contul Google si parola. problema e ca le.am uitatsad

Incerc sa ma intorc la completarea modelului dar nu da niciun rezultat imi perminte doar apel de urgenta, va rog daca ati putea sa ma ajutati, dau FUNDA :*:*:*

va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| adryan12233 a răspuns:

Incerca daca mai ai garantie sa il duci deoarece trebuie reformatat softu, sau il duci la un servis o sa iti ia cel mult 20-30 lei..........aceiasi problema am avutu si eu succes