| NationalGuarder a întrebat:

am un telefon Vodafone 888 si de curand nu imi mai merge camera foto si nici blitul. Ce pot face? Daca trebuie sa schimb ceva, cat costa?

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Iti recomand sa mergi in Service Autorizate daca esti din Bucuresti iti recomand +40 730 616 111 Cordon Electronis iar daca nu etsi din Bucuresti iti recomand sa gasesti un nr de contact si sa intrebi cat costa. Preturiile difera de la oras la oras si de la Firma la Firma

2 răspunsuri:
| Larisa_Borcau_1995 a răspuns:

Du-te si reparal, daca mai ai garantie e si mai bine...

| lunguabel a răspuns:

Saaau ai putea sa-i dai reset.
Bafta