| Smile_Adry_1998 a întrebat:

BunahappyAm un telefon vonino si am card sd de 16 gb am numai 5 jocuri si vreo 3000 de poze
. Trebuie desigur uneori sa imi actualizez aplicatiile.De ceva vreme nu imi merg anumite aplicatii pe motiv ca nu am memorie sa le actualizez. Ce pot sa fac? Am nevoie de ajutor in special pentru ca nu prea ma pricep la telefoane. Dau funda

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Ai tu card de 16gb, dar jocurile se instaleaza pe telefon, nu pe card, iar pe telefon nu ai memorie suficienta.