| Erika11 a întrebat:

Am un telefon ZTE Racer II cu sistem de operare Android 2.2. Si stiu ca sunt cateva jocuri cu masini, barci, motociclete, biciclete etc. in care daca misti ecranul se misca si vehicolul. Cum se numesc jocurile si de unde le pot download'a?

Răspuns Câştigător
| Adrian199999999999996 a răspuns:

De pe android market sau direct de pe internet, scrii cum se cheama jocul daca stii si downloadez fisierul.apk apoi il bagi pe card in telefon, il accesezi din telefon si asa il instalezi.

| Erika11 explică (pentru Adrian199999999999996):

Da, dar cum se numesc? Ce sa scriu ca sa apara jocurile?

| Adrian199999999999996 a răspuns (pentru Erika11):

Cauta pe market aplicatii cu numele car, moto, bike..si o sa gasesti