| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am un Vodafone smart 4. De vreo 2-3 saptamani telefonul nu prea mai merge ca la inceput. Cand deschid setarile imi apare mesajul : "Din pacate, setari s-a oprit."
Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| catalinus13 a răspuns:

Mda cam asa se intampla
uite ce trebuie sa faci
1.in primul rand tine apasat pe tasta power pana iti apare sa il inchizi, dai restart sau ce iti apare, in fine dai pe oprire si ti apasat daca nu iti apare sa revii in modul sigur, inchidel si inceraca sa tii tasta de volum+ apasata pana se face bootul, daca nici asa nu iti apare inseamna ca nu ai, nu-i bai
2.aminteste ti ce ai instalat si dezinstaleaza-l si dai un update de Android poate rezolvi ceva k?
BAFTA

2 răspunsuri:
| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

E un telefon ieftin si prost la ce te astepti? Incearca sa ii dai resetare dar nu stiu daca rezolvi ceva.Merita sa incerci, nu ai asteptari de la un smart 4

| Dinicuvskoskinveinsteigar a răspuns:

Salut. Intra in setari si uita-te prin aplicatii. Poate ca sunt unele aplicatii pe care le ai in telefon si nu le mai folosesti. Uita-te prin poze/melodii si sterge ce nu iti mai place sau stocheaza-le in computerul tau. Bafta!