| Caramalau_Andreea_1995 a întrebat:

Buna,am un ZTE Orange dive 30, si nu imi mai arata ecranul de pornire nici meniul decat bara de sus cu ceasul...

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam sa inchizi si sa redeschizi telefonul sau sa il resetezi la setarle initiale din fabrica. Daca situatia persista este necesar sa te adresezi unui magazin Orange, impreuna cu certificatul de garantie si factura de achizitie.

O zi buna,
Orange Helper

| Caramalau_Andreea_1995 explică (pentru OrangeHelper):

Telefonul nu a fost cumparat de mine, nu am niciun certificat si nici factura, la acest telefon nu imi mai arata imaginea (meniul, agenda, etc) decat bara de sus si nu pot intra in nimic