| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut ca la smartphone-ul meu am optione cu care ma conectez la laptop (cu un cablu de date)si pot intra pe internet daca laptopul e conectat la internet. Imi zice sa intru la conectiunile de retea, dar nu stiu cum sa intru acolo (folosesc Windows 8 la laptop si la telefon Android)Intrebarea mea este daca stie cineva cum pot sa intru la conectiunile de retea pe Windows 8 sau daca e vreun tutorial cu modul in care se pot conecta acestea 2

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Iti setezi laptopul drept hotspot de internet. happy aceeasi chestie o poti face si cu telefonul (adica sa prinzi wi-fi cu laptopul de la telefon)