| EvanescenceOne a întrebat:

Buna,am vrea sa-mi i-au un telefon,dar nu ma pot decide. As avea de ales dintre HTC Wildfire sau HTC Desire C,dar nu stiu care este mai bun si cum arat in realitate,deoarece vreau sa il i-au de pe net, si mi se pare ca ambele telefoane sunt destul de mici.Voi ce parere avei?

3 răspunsuri:
| lauh a răspuns:

Wilfire e bun si dragut

| anonimus44 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3337&idPhone2=4759

Asa e mai usor de comparat.
Desire C ar fi alegerea cea mai buna. E doar cu cativa milimetrii mai mare, e mai rapid, e mai destept, e facut in 2012, are android Ice Cream v4 (Wildfire abia are v2, deci mai putine aplicatii in Wildfire).

Per total poti sa vezi si singura, dar cea mai buna alegere este Desire C.

| skumpyka2 a răspuns (pentru lauh):

Te sfatuiesc sa il iei pe HTC wildfire l-am vazut in realitate sau daca nu si HTC desire s este frumos