| Adaliskaa a întrebat:

An un telefon Orange tado si tot mi se inchide sa deschide mega greu. Chiar si daca e incarcat. Va rog ajutor

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

In cazul in care intampini probleme cu telefonul tau, iti recomandam sa mergi intr-un magazin Orange pentru a fi trimis in Service. Colegii nostri se vor ocupa de situatia ta si vor remedia problema.

O zi buna,
Orange helper

| tintareco a răspuns:

Instalează-i un program de curăţare, cum ar fi Master Clean.

| Adaliskaa explică (pentru tintareco):

Nui din aceasta cauza

| robytoby a răspuns:

Salutare, este posibil sa nu mai ai spatiu liber, sau sa fie un virus. Verifica întâi câtă memorie mai ai. Daca nu are nici o problema din cele menționate de mine, trebuie dus in service.
Succes.