| TEODORA2102 a întrebat:

Apelez la cunoscatorii de telefoane:am un tel Samsung J1, am o oferta valabila in reteaua Orange care imi spune ca pot trimite mesaje nelimitate in retea si totusi nu pot trimite sms-uri, in momentul in care dau send imi spune ca mesajul nu s-a trimis. A mai intampinat acesta problema cineva? Trebuie facuta vreo setare anume? Multumesc

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce fel de cartela aveti? Prepay sau abonament? Vedeti la oferte la *100#!

| TEODORA2102 explică (pentru untu):

Prepay

| untu a răspuns (pentru TEODORA2102):

Pentru mesaje nelimitate trebuia sa reincarci codul de reincarcare pentru credit, in loc pentru minutele nelimitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica centrul de mesaje. In setari, la mesaje.