| Anaaaaaa123 a întrebat:

Buna! Are cineva idee daca se mai poate face ceva cu un Iphone care a fost scapat in apa? Am folosit renumita metoda cu orezul, l-am tinut la caldura, la incarcat zi si noapte..si l-am dus si la un service, dar de acolo mi-au zis ca nu se mai poate face nimic cu el. S-a mai intampinat cineva cu problema asta? L-ati putut repara cumva? (E Iphone 6S Plus)

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, deoarece este afectata placa de bază care inseamnă alt telefon, pe acesta il poti vinde pentru piese sau il poti arunca la gunoi.