| Deniz23 a întrebat:

Buna! Are cineva idee de ce nu e iPhone 12 pro sau pro max nicăieri in stoc? A fost vreodată și dacă o sa mai fie in stoc și când? Mă interesează mai mult in Vodafone sau Orange. Multumesc!

3 răspunsuri:
| al0o0o0 a răspuns:

A fost, dar fiind destul de nou e normal sa nu mai fie
oricum, cel mai bine suni la asistenta celor de acolo si ei stiu cel mai bine

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Nu e deoarece multi vor cel mai nou Iphone, o sa se adauge in stock, dar nu se stie exact cand + datorita pandemiei telefoanele pot ajunge mai greu

| Deniz23 explică (pentru RazvanLegendaVie):

Multumesc! Și dacă as face o precomandă cât de greu ar veni?