| jenni12 a întrebat:

As as avea o intrebare, am Samsung galaxy s3 mini si am acolo sus unde am camera din fata mai sunt 2 cercuri mici si cred ca una e pentru cand primesc sms sau apel si nu ma uit atunci lumineaza si nu stiu cum sa il activez sau nu se poate? Daca eventual stiti cum se face va rog scrieti-mi.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Aceia sunt 2 sensori, senzorul de proximitate, si de lumina daca nu ma insel, varianta s3mini nu este dotata cu led de stare...

1 răspuns:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Femeie,esti desteapta ca o nuca. Daca citeai nenorocitul ala de manual vedeai in diagrama ca acolo se afla niste senzori de luminozitate, nu becuri, ca nu esti la discoteca.