| Monii98 a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutor. Mi-am cumparat si eu acum 2 luni j5(2016) dar am probleme cu tastatura.mi se cam blochează câteodată cand scriu..de ex vreau sa scriu un cuvant. apas literele corespunzatoare si nu imi apare cuvantul pe masura ce tastez..ci dupa cateva secunde.ce este in neregula? Va rog frumos ajutati-ma cu un sfat cv va rog mult! Mulțumesc

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Se pare ca ai un bug. Incearca sa faci backup la datele personale si da-i o resetare din fabrica. Inainte de asta incearca sa iei de pe Magazin Play o aplicatie de tastatura si activeaz-o din setari. Vezi daca face tot la fel. Daca da, ramane sa-l resetezi