| Justme111 a întrebat:

Bună...As dori putin ajutor din partea celor care se pricep la telefoane.
Eram pe o aplicatie,si m-a sunat cineva(aveam castile conectate la telefon).Am raspuns si am dat pe butonul acasa ca sa pot face mai multe lucruri insa cand am apăsat pe buton,mi s-a blocat tot ecranul, s-a facut negru insa apelul mergea.
L-am stins scoțând bateria ca de la buton nu mai răspundea si cand l am aprins tot se bloca ecranul si nu mergea decat butonul de oprire
credeti ca display-ul e de vina?
Telefonul are in jur de 3 luni si nu a mai facut asa pana acum.dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Curioasa200304 a răspuns:

Mie mi s a intamplat foarte des... Eu am problema si cu virusii pe care telefonul meu ii detecteaza, nu ii iau in considerare dar vad ca ma afecteaza... Ai putea sa stergi cateva aplicatii, imagin ce nu ti mai trebuie si in cel mai rau caz un restart la setarile din fabrica! Evita sa intri pe site uri necunoscute! Mai se intampla si fiindca tehnologia e cam imprevizibila si bug urile se observa! Telefonul e aproape nou si nu cred ca e o ingrijorare!

1 răspuns:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Display-ul nu are cum. posibil ceva bug-uri din android. incearca cu un reset daca problema persista du-l la un service GSM