| Robieski a întrebat:

as dori sa cumpar de la Orange telefonul Samsung Galaxy Trend Plus dar din pacata nu il au in magazine. Dar am o colega ce si-a cumparat acest telefon de la Vodafone cu abonament la Orange.....este posibil acest lucru?

6 răspunsuri:
| Chinezw a răspuns:

Nu.
nu are cum o firma sa vanda produsele celeilalte. e vb de marketing - cum nici tu nu miái vinde mie telefonul daca tu ai aceias marca de vazare.
poate e luat de la Vodafone (decodat) si are abonament de Orange.

| Sp33dyt a răspuns:

Pe magazinul ORANGE online ai incercat? vad ca au oferte

| stlucian a răspuns:

Nu e posibil.Nu intru in detalii dar il poti cumpara online :

https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-s-ii-plus

Sa-l folosesti mult :-bd

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil l-a luat la liber si il foloseste cu abonamentul de Orange

| Kylexy a răspuns:

Il am eu si e la cosmote la abonement de 15 euro.