| Szekely_Mario_Andreas_1998 a întrebat:

as dori sa imi cumpar LG Optimus L9 din magazin nou-nout, are deja versiunea de android 4.1.2 Jelly Bean instalata sau trebuie sa fac eu update? Cu 4.1.2 JB ai aceleasi jocuri ca si la Samsung Galaxy S3?

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Nu e mare diferenta intre versiunile Android, jocurile ti le pui singur si sunt aceleasi, difera doar configuratia procesorului/video/RAM la felul cum le ruleaza, iar L9 stiam ca are ICS, nu JB... faci update doar cand iti cere telefonul.

| weltandrei a răspuns:

Salutare, in primul rand nu iti recomand LG deoarece la video si foto are calificative si review-uri slabe.