| Cairo a întrebat:

Buna,as dori sa imi cumpar un telefon,dar nu ma pot decide. dintrea Samsung galaxy garand si Samsung galaxy s3, care are procesoru mai bun?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic ( inclusiv procesorul ).

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......cb5tq1.php

Toate cele bune.

| Frank51 a răspuns:

Sper ca glumesti, galaxy grand nu se compara cu S3, vorbim aici de un Dualcore de 1, 2GHz(grand) vs Quadcore de 1, 4GHz(s3), daca pui accent pe asta, iei S3-ul, dar daca vrei un budget phone, iei Grand-ul, personal iti recomand sa astepti inca o luna, galaxy s4 se ieftineste, si o sa il iei la un super pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S3

| Cairo explică:

Pe mine ma intereseaza acre dintre cele 2 modele s3 sau galaxy grand are procesorul mai bun. telefoane originale nu copi

| BurnoutBro a răspuns:

Eu iti sugerez S3 e foarte bun e dual core si are o camera buna eu ol am de mult si nu s-a defectat deloc depinde si de care telefon vreai original sau o copie.