| Lavi2002 a întrebat:

Aş dori să îmi cumpăr un telefon, dar pur şi simplu nu ştiu ce să aleg.
Aş opta pentru:
Samsung Galaxy J5
Huawei P8 lite
Huawei Y6 Pro

Mi-aş lua Samsung pentru renume, dar mi se pare mai performant P8 lite. Dar totuşi, la P8 lite nu am bateria detaşabilă şi este un dezavantaj destul de mare.

Şi mulţi spun că Huawei e chinezărie, nu e bun de nimic.
Am o cunoştinţă ce foloseşte această marcă şi este mulţumită.
Şi eu sunt confuză.
Ar fi un telefon până în 10000 de lei mai bun?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P8 Lite deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Roxin a răspuns:

Buna!

Pentru a doua oara, Samsung. Imi place cum ai formulat intrebarea. laughing Ai folosit exact cuvintele din raspunsul meu anterior. laughing SAMSUNG! laughing)