| Helen17 a întrebat:

As dori sa imi iau un telefon cu abonament, de la Vodafone. Tatal meu are abonament in aceasta retea, si as vrea sa stiu daca as putea folosi punctele tatalui meu pentru a scade din pretul pe care trebuie sa il platesc pentru telefon. Multumesc!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu se poate.

| Silent3025 a răspuns:

Daca abonamentul nou va fi tot pe numele tatalui tau poti platii cu bani +puncte, altfel nu merge.

| Silent3025 a răspuns (pentru Silent3025):

Pe scurt in regulamentul Vodafone scrie: "Punctele de loialitate nu sunt transferabile" uite aici https://www.vodafone.ro/....../index.htm regulamentul Vodafone. (daca dai click pe link se descarca documentul in format pdf direct in PC)

| ionutz4u92 a răspuns:

Da, daca se prelungeste abonamentul lui.

| WholeWorldHelper a răspuns:

Buna.

Nu poti folosi punctele in numele lui. Mergi cu el la un magazin Vodafone si poate face o prelungire de abonament daca are cel putin un an in retea ca sa ia un telefon la pret redus si de asemenea poate activa un abonament pe numele lui.

Toate cele bune!