| ElenaAlexa803 a întrebat:

Buna,as dori sa-mi cumpar si eu un S4 online ca am observat ca este mai ieftin, si daca sunteti amabili sa-mi recomandati si mie un site de incredere,de unde pot sa ma duc personal sa-mi iau telefonul ca sa nu fie teapa, multumesc.

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Buna,
Vezi in acest articol de unde poti sa il cumperi de la magazine de incredere. http://timez.ro/......e-preturi/

PS Poti alege chiar sa il ridici de la sediul lor, desi daca il iei online esti mult mai avantajata (vei beneficia de dreptul legal de retur la cumparaturile online).

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti cumperi de aici: http://bit.ly/11QIQXm si probabil chiar ai vazut reclame la televizor cu acest magazin online.

Nu exista sa iti iei teapa chiar daca comanzi acasa pentru ca ai posibilitatea sa desfaci coletul si sa verifici continutul lui inainte de a plati suma de bani necesara.

Succes!

| ymzil080 a răspuns:

Pai cele mai multe magazine online au sediul in Bucuresti, deci daca stai in Bucuresti e okey, poti sa mergi sa il vezi inainte :D
eu mi am luat un S3 LTE acum 2 saptamani de la www.123gsm.ro
l am luat prin posta si a fost totul foarte okey. DAca te duci la fata locului, nu cred ca este nici o problema :D

| George_Daniel_1992_7DDJ a răspuns:

Uita-te pe emag.ro acolo til aduce gratis si il poti desface si daca nu iti place il dai inapoi la curier

| Madalin1988 a răspuns:

Buna,recomandarile de mai jos sunt ok, dar eu mi-am luat Nokia Lumia 920 de pe xphones4all,m-am intalnit cu ei in Bucuresti si totul a decurs ok eu l-am gasit pe price, la ei la magazin la cel mai mic pret.bafta