| rick073 a întrebat:

As dori sa stiu daca pe Microsoft lumia 435 (windows 8.1) mai exista restrictii ca pe Nokia lumia 610? cand spun restrictii ma refer la descarcat muzica de pe orice site si sharingul prin bluetooth cu orice device cu bluetooth... ca pe ex-ul telefon lumia 610 nu mergea nimic din toate astea. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| helpme25 a răspuns:

NU,! Restrictii nu!
Este unul din cele mai noi modele, vei printe primii chiar care vor primi Windows Phone 10winking

FUNDA?