| Alecsander98 a întrebat:

.As putea sa trimit muzica/poze/fisiere de pe telefon pe Pc pe baza internetului si daca da, cum? Multumesc!

5 răspunsuri:
| RecKinul a răspuns:

Da. Daca ai internet pe telefon deschideti contul tau de mail, facebook etc, plaseaza pozele, muzica etc acolo la tine in cont cu ajutorul telefonului apoi deschideti contul cu pc-ul tau si descarcale. Succes!

| lupuvesel a răspuns:

Poti folosi bluethoot

| Alecsander98 explică (pentru lupuvesel):

Nu merge cu bluethoot, am incercat...

| Alecsander98 explică (pentru RecKinul):

Da, pe email am incercat dar merge o melodie cate o melodie, eu vreau sa trimit tot fisierul deodata cu melodii...

| VladHelp a răspuns:

E mai usor cu USB-ul.