| Ericson a întrebat:

Buna,as vrea o husa pentru Samsung galaxy ace plus mai degraba flip flap. ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Uite site-ul asta, are 7 feluri de huse flip-flap :http://www.shopmania.ro/q-husa-flip-samsung-galaxy-ace-plus

| HardCore7750 a răspuns:

Pai cumperi de la magazine cu accesorii la telefoane, si cauti telefonul tau si te uiti sa vezi daca magazinul are accesorii pentru telefonul tau
O zi buna

Răspuns utilizator avertizat
| LolaGirl a răspuns:

Du-te pe la magazine de telefoane Orange etc., si sigur gasesti