| Crisan_Emanuela_D_1994 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar selfie stick. si as vrea sa stiu:
1. Se merita sa imi iau?
2. E greu? Cam ce greutate are? cat este de mare...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Strepix a răspuns:

Salut.
Se merita doar daca il folosesti. Daca vrei sa faci un selfie cu prietenii, cu familia, e numai bun. E foarte bun si atunci cand pleci in excursii si doresti sa se vada si fundalul din spate, sa te vezi intreg, etc.
2. Nu, nu e prea greu. Greutatea difera de la unul la altul, nu are o greutate foarte mare (70g-300g). Lungimea la fel ca si greutatea difera, poate ajunge pana la 130cm. Majoritatea au 80cm.

2 răspunsuri:
| Crisan_Emanuela_D_1994 explică (pentru Strepix):

Mulțumesc mult! Mi-au fost de ajutor sfaturile tale!

| Strepix a răspuns (pentru Crisan_Emanuela_D_1994):

Oricand!