| stefiYYY a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Allview p7 xtreme, dar am auzit ca telefoanele Allview nu sunt prea bune s-au merg bine cateva luni, cu toate ca au o descriere buna. Aveti acest telefon? Ce parere aveti despre el?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Eu am P5 Quad de peste 1 an si sunt foarte mulumit de el. Depinde cum il ingrijesti...
Sa ai grija sa nu-ti cada, sa ai husa, sa nu-l butonezi toata ziua, e telefon nu jucarie, etc. Altfel niciunul nu tine!