| Lostintheimmensity a întrebat:

Aş vrea să îmi cumpăr un smartphone de la Orange care este recondiţionat. Ei spun că telefoanele au fost verificate şi testate de specialişti din toate punctele de vedere, plus garanţie de 12 luni. Totuşi sunt curioasă, dacă sunt ok, sunt mai convenabile la preţ dar decât să îmi iau ceva şi să se strice mai târziu. A mai luat cineva sau ştiţi pe cineva care a făcut-o? happy Mulţumesc.

1 răspuns:
| claudiuGL1 a răspuns:

Va tine putin, iti spun eu, te va tine cateva luni, nu-s bune cele reconditionate, si garantia este de SH.eu zic sa-ti iei unul nou nout cu 24 de luni garantie, sau la germanos, ai garantie pe viata