| Jojo20 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon doar ca nu pot sa ma decid intre Huawei p10 lite si Samsung j5 2017. Pe care ar trebui sa il iau? Daca se poate si niste motive, etc. Mersi mult!

4 răspunsuri:
| AndreeaDeea210 a răspuns:

Am si eu Samsung j5 de 2 ani si nu mi-a facut probleme niciodata mi-a cazut de nenumarate ori si nu s-a spart..Pentru mine este unul din cele mai bune telefoane pe care le am avut..Am 1000 si ceva de poze si nici macar nu se blochează cand umblu pe el.e super.❤

| Pisicuta_Valutza_1997 a răspuns:

Eu sincer îți recomand Huawei P10 Lite pentru că eu am aceași model și sunt foarte mulțumită de el...
Dacă ești fan poze chiar o să-ți placă :are filtre super care sunt împărțite și important face poze foarte bine...
Sunt multe avantaje ale telefonului...
Pentru Samsung nu știu ce să zic pentru că nu am avut niciodată ...mai ales modelul tau

| Alinuta28 a răspuns:

Depinde ce asteptari ai. Samsung-ul este cel mai bun dupa iphone de pe piata. Eu tot timpul am avut probleme cu Huawei din cauza softului. Face figuri dar in rest au toate bune. Eu folosesc galaxy j5 2017. Foarte multumita. De la camerele foto care fac niste poze grozave, sunetul cand esti in apel care este hd si la alt telefon nu am gasit asa. Difuzorul este intr-o parte si se aude super. Softul e bun, merge repede iar culorile si claritatea sunt super. Pe langa asta are bateria mare de 3000mA care m-a incantat, caci il folosesc f mult si am nevoie sa tina bateria. Succes

| Vali2265 a răspuns:

Recomand J5 2017, face poze super și chiar nu se observă că ar avea mai puțin ram. În plus J5 2017 arată mai bine și capeți un ecran de 5.2 inch HD sAmoled.