| xBlueAngel a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou, as vrea sa fie cu touch screen, sa pot instala aplicatii pe el si as vrea mai ales sa tina bateria mai mult timp. Ce telefon imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Buna, eu iti recomand cu placer telefonul Samsung Galaxy orice telefon Galaxy. Adica este un Samsung Galaxy young mai ieftin pana in 100 de Euro sau poti sa-ti cumper un Samsung Galaxy 4. care bineinteles este mai scump. Eu iti recomand telefoanele Samsung Galaxy prntru ca au sistemul Android (care este foarte bun). Aceste telefoane au un aspect foarte frumos, au touch screen, poti instala foarte multe aplicatii gratuit dintr-un Market care il ai in telefon, iar bacteria te va tine destul de mult timp. Sper ca te-am ajutat, funda?; )

1 răspuns:
| Marylol a răspuns:

Ce buget ai?