| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi iau alt telefon. Ce parere aveti deste Allview V2 Viper S?

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Din ce vad eu, este un telefon cu stock Android si 32GB la 1200 de RON...

Eu personal nu am incredere in Allview. Ei importa telefoane la kilogram din China si isi pun brandul pe ele, ca apoi sa le vinda la preturi mari. Mai bine ti-ai lua Lenovo Moto G4, chit ca e cu 16GB. E un telefon tot cu stock Android si specificatii usor mai bune. Iti raman si bani de o bere. Dar la Moto G4 e bine sa iei un incarcator separat, ca ala din pachet e sub orice critica.

| IlikeMC a răspuns (pentru OnePiece):

Multumesc mult, chiar ai dreptate.

2 răspunsuri:
| killanonim a răspuns:

Nu iti lua Allview iti va merge greu peste ceva timp