| BlackRaven45 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon. Care e mai bun? Samsung Galaxy S3 sau HTC Desire 510? Motivati-va raspunsul. Mersi. Dau funda. xD

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ce9ctd.php

Toate cele bune.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Ia-ti xperia m2 happy

| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Pai sa iti spun ceva marca HTC este o marca foarte buna mi-am achizitionat un telefon HTC Desire 310 Blue si sunt foarte multumit de el, desigur nu mi-am cumparat 510 deoarece este foarte mare si este aproape imposibil sa-l introduci in buzunar in concluzie iti recomand marca HTC! Succes sper sa fi si tu la fel de multumit de aceasta marca cum am fost si eu.

| BlackRaven45 explică (pentru Alexs_Alexs_1999):

Multumesc mult pentru raspuns. M-ai ajutat mult. happy

| Supplexa a răspuns:

Mai bine iti iei HTC one mini, este cam la acelasi pret si este mult mai bun ca amandoua. Bateria tine destul de mult, nu are erori si camera e foarte buna. La Smasung o sa ai multe erori si bateria nu tine. Si HTC desire este cam vechi si nu e prea bun.