| Yasminaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati cu o problema! Telefonul meu este Alcatel one touch x pop si am o problema cu o alpicatie! Cand vreau sa fac poze cu retrica cu camera din spate imi apare negru! Camera din fata merge! Am incercat,am inchis telefonul, am dezinstalat aplicatia dar tot nu merge! Stiti ce as putea face?

1 răspuns:
| Florifl0 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie chiar nu stiu ce are ...doar ca eu am Samsung nimeni nu stie cum sa revolvam si noi problema? crying((